text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE SPIN PINK FLOWER 121199 анатомски ранецIDEK000078264
1.249,00 ден
Нашата најниска цена
1.199,00 ден
PULSE SPIN PINK FLOWER 21199

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE SPIN PINK FLOWER 21199. Ранецот е наменет за девојки кои го пратат трендот. Одличен дизајн изработен од висококвалитетен материјал. Димензии: 48 х 30 х 25cm.

Бренд Pulse
Тип на производ Ранец