text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE TEENS AIR FORCE 21277 ранецIDEK000211506
1.624,00 ден
Нашата најниска цена
1.299,00 ден
PULSE TEENS AIR FORCE 21277 ранец. Pulse TEENS е нова колекција која е наменета за тинејџери. Димензии 280 x 430 x 220 mm, тежина 0,6кг.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE TEENS AIR FORCE 21277 ранец. Pulse TEENS е нова колекција која е наменета за тинејџери. Димензии 280 x 430 x 220 mm, тежина 0,6кг.
Бренд Pulse
Тип на производ Торба