text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Gift To You 802GJ06 (44x32x7cm) РАНЕЦIDEK000211524
Нашата најниска цена
4.250,00 ден
РАНЕЦ Santoro My Gift To You 802GJ06 (44x32x7cm). Ранецот има 3 прегради.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

РАНЕЦ Santoro My Gift To You 802GJ06 (44x32x7cm). Ранецот има 3 прегради.
Бренд Santoro
Тип на производ Торба