text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Story 802GJ03 (45x29x23cm) РАНЕЦIDEK000211567
Нашата најниска цена
3.350,00 ден
РАНЕЦ Santoro My Story 802GJ03 (45x29x23cm). Ранецот има 3 прегради.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.11.2019

РАНЕЦ Santoro My Story 802GJ03 (45x29x23cm). Ранецот има 3 прегради.
Бренд Santoro
Тип на производ Торба