text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Тефтер со ластик 13,2x21,3x1,8 cmIDEK000037246
Цена
699  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Тефтер со ластик 13,2x21,3x1,8 cm, Тефтер со линии и џеб за документи