text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
1 пронајдени производи
Lenovo AIO A340-22IGM J5005 1TB 4G, F0EA0040RI all in one PC
Lenovo AIO A340-22IGM J5005 1TB 4G, F0EA0040RI all in one PC
24.250  ден
 • Lenovo A340-22IGM all in one PC
  |
 • Intel Pentium Silver J5005 процесор |
 • 1000GB HDD диск |
 • USB Calliope Keyboard
  |
 • 4GB RAM меморија
  |
 • 21.5"FHD 10-point Multi-touch монитор
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2020