text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
PC INTEL NUC i3 8109U
PC INTEL NUC i3 8109U
11.790 ден
Од работа од дома или веб-базирана конференција до дигитален маркетинг и ИоТ апликации, Интел® НУЦ нуди разноврсна изведба за неверојатен опсег на случаи на деловна употреба. Во образованието во те...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.03.2021