text.skipToContent text.skipToNavigation
МСГВ Хоме и168IDEK000003497
Цена
16.112  ден
МСГВ Хоме и168, Фрее ДОС, Интел® Цоре™ и3, 4170, 3,70 ГХз, Х81, 1kc 4 ГБ, ДДР3, 1600 МХз, Интегрирана, Интел® ХД Грапхицс 4400, 500 ГБ, ДВД±РВ ДЛ, 10/100 Мбит, Миди Товер, 500 В

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

МСГВ Хоме и168, Фрее ДОС, Интел® Цоре™ и3, 4170, 3,70 ГХз, Х81, 1kc 4 ГБ, ДДР3, 1600 МХз, Интегрирана, Интел® ХД Грапхицс 4400, 500 ГБ, ДВД±РВ ДЛ, 10/100 Мбит, Миди Товер, 500 В