text.skipToContent text.skipToNavigation

Fujitsu ESPRIMO P557 PW+Kaspersky Internet Security 2017IDEK000074023

Цена
15.591 ден
ЕСПРИМО П557+ Касперски Интернет Сецурити 2017, Фрее ДОС, Интел® Целерон®, Целерон Г3930, 2,90 ГХз, Интел® Х110, 1kc 4 ГБ, ДДР4, 2400 МХз, Интегрирана, Интел® ХД Грапхицс, ХДД САТА ИИИ 500ГБ 7.2к, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ESPRIMO P557, Celeron G3930, 2,90 GHz, Intel® H110, 1x 4 GB, DDR4, 2400 MHz, Integrirana, Intel® HD Graphics, HDD SATA III 500GB 7.2k, 500 GB, 10/100/1000 Mbit, Desktop, 85% energy efficient power supply W, Optical USB mouse black,KB410 USB, S26361