text.skipToContent text.skipToNavigation

Fujitsu ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41 десктопIDEK000064452

Цена
23.999 ден
Fujitsu ESPRIMO P557, Free DOS, Intel® Core™ i3-7100, 3,90 GHz, Intel® H110, 1x 4 GB, SO-DIMM DDR4, 2400 MHz, Интегрирана, Intel® HD Graphics, HDD SATA III 1000GB 7.2x, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, Десктоп, 85% energy efficient power supply W, Optical USB mouse black, KB410 USB Black US Layout

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Fujitsu ESPRIMO P557 произведено во ГЕРМАНИЈА. Free DOS, Intel® Core™ i3-7100, 3,90 GHz, Intel® H110, 1x 4 GB, SO-DIMM DDR4, 2400 MHz, Интегрирана, Intel® HD Graphics, HDD SATA III 1000GB 7.2x, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, Десктоп, 85% energy efficient power supply W, Optical USB mouse black, KB410 USB Black US Layout