text.skipToContent text.skipToNavigation

Fujitsu ESPRIMO P557 PW i5 + Kaspersky Internet Security 2017IDEK000074021

Цена
32.339 ден
ЕСПРИМО П557, Фрее ДОС, Интел® Цоре™ и5, Цоре и5-7400, 3,00 ГХз, Интел® Х110, 1kc 8 ГБ, ДДР4, 2400 МХз, Интегрирана, Интел® ХД Грапхицс, ССД ПЦИе 256ГБ М.2 НВМе, 256 ГБ, ДВД±РВ, 10/100/1000 Мбит, Д...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ESPRIMO P557, Free DOS, Intel® Core™ i5, Core i5-7400, 3,00 GHz, Intel® H110, 1x 8 GB, DDR4, 2400 MHz, Integrirana, Intel® HD Graphics, SSD PCIe 256GB M.2 NVMe, 256 GB, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, Desktop, 85% energy efficient power supply W,