text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
1 пронајдени производи
MSGW Gamer i9400 Plus IRON 1660S RGB десктоп
MSGW Gamer i9400 Plus IRON 1660S RGB десктоп
51.590  ден
 • MSGW Gamer i9400 Plus IRON 1660S RGB десктоп
  |
 • Intel Core i5-9400F RGB процесор |
 • 2TB HDD + 512GB SSD диск |
 • ASUS GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 графика
  |
 • 16GB 2666MHz RAM меморија
  |
 • 500W RGB напојување
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020