text.skipToContent text.skipToNavigation

Mac mini DC i5 1.4GHz/4GB/500GB/Intel HD Graphics 5000 INTID EK000018931

Mac mini DC i5 1.4GHz/4GB/500GB/Intel HD Graphics 5000 INTID: EK000018931

Цена
34.900 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Новиот Mac mini има 1.4 GHz dual-core intel i5 процесор ,графичка картица Intel HD Graphics 5000,4GB меморија, 500GB хард диск и инсталиран OS X Yosemite.