text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Безжична тастатура и глувче HP C7000IDEK000004323
Цена
1.662  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

ХП Вирелесс Цлассиц Десктоп, бежична РФ, УСБ, Боја црна, Остало 2.4ГХз вирелесс до 10м домета, лов-профиле, ногице за подизањ