text.skipToContent text.skipToNavigation
ХП 18.5" В193 МониторIDEK000034081
Цена
6.275  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

ХП ХП В193, 19", 16:9, 1366kc768, 200 цд/м2, Статиц: 600:1; Динамиц 5,000,000:1, 90 °, 65°, 5 мс, Д-Суб, Боја црна, Постолје тилт, Тилт: -5° то + 19°