text.skipToContent text.skipToNavigation
монитор АОЦ И2476ВВМIDEK000034008
Цена
8.399  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

И2476ВВМ, 23,6", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, ЦР 1000:1; ДЦР 50М:1, 178 °, 178 °, 5 мс, Д-Суб,МХЛ-ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Сребрена/црна, Сталак тилт, Мобиле Хигх-Дефинитион Линк (МХЛ) тецхнологи, ултимате имаге kuуалити анд перформанце, Енергистар 6 , ТЦО 6 , ЕПЕАТ Силвер, вклуцени ВГА и ХДМИ кабли