text.skipToContent text.skipToNavigation
монитор 23" АОЦ И2369В ИПСIDEK000034055
Цена
8.999  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

И2369ВМ, 23", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, ЦР 1000:1, ДЦР 20.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 мс, Д-Суб,ДисплаиПорт,ХДМИ,МХЛ-ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Блацк/Силвер, Сталак тилт, ИПС Панел, 2kc ХДМИ, Мобиле Хигх-Дефинитион Линк (МХЛ) тецхнологи, вклуцени ВГА, ХДМИ и Аудио кабли