text.skipToContent text.skipToNavigation

AOC монитор AG241QXID EK000034069

AOC монитор AG241QXID: EK000034069

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
20.663 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

АГ241KUKC, 23,8", 16:9, 2560kc1440, 350 цд/м2, 50М:1; 1000:1, 170 °, 160 °, 1 мс, Д-Суб,ДВИ-Д,ДисплаиПорт,ХДМИ,УСБ,МХЛ-ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Блацк Ред, Сталак пивот,подесиво по висини,тилт,свивел, АОЦ Гаминг, KUуад ХД Ресолутион 2560kc1440@144Хз, Енергистар 6, 4kc УСБ 3.0, 2kc ХДМИ, вклуцени ВГА, ДВИ, ХДМИ, ДП, Аудио и УСБ3.0 кабли