text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор I2276VVM 22"IDEK000034045
Цена
7.034  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

и2276ВВМ, 21,5", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, 50М:1, 1000:1, 178 °, 178 °, 5 мс, Д-Суб,МХЛ-ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Блацк, Сталак тилт, Фулл ХД 1920 kc 1080, Енергистар 6, Енерги Цласс А, ХДЦП цомпатибле, вклуцени ВГА и ХДМИ кабли