text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC 22" монитор E2270SWHN VGA, HDMIIDEK000064635
Нашата најниска цена
5.490,00 ден
AOC 22" монитор E2270SWHN, 21,5", 16:9, 1920x1080, 200 cd/m2, 20.000.000 :1, 90 °, 65 °, 5 ms, D-Sub,HDMI, Боја црна, Постоње tilt, Energystar 6, EPEAT Silver

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

AOC 22" монитор E2270SWHN, 21,5", 16:9, 1920x1080, 200 cd/m2, 20.000.000 :1, 90 °, 65 °, 5 ms, D-Sub,HDMI, Боја црна, Постоње tilt, Energystar 6, EPEAT Silver