text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC 24" монитор M2470SWHIDEK000064243
Нашата најниска цена
6.899,00 ден
AOC 24" монитор M2470SWH, 23,6", 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, SCR 3.000:1, DCR 50.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 ms, D-Sub,HDMI, TCO 6.0, боја црна, лежиште tilt

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

AOC 24" монитор M2470SWH, 23,6", 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, SCR 3.000:1, DCR 50.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 ms, D-Sub,HDMI, TCO 6.0, боја црна, лежиште tilt