text.skipToContent text.skipToNavigation

AOC 27" Q27T1мониторID EK000289097

AOC 27" Q27T1мониторID: EK000289097

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
15.950 ден

AOC 27" Q27T1 IPS монитор | 27" големина на екран | 75Hz освежување на слика | Макс. резолуција 2560 x 1440pix | DP + HDMI x2 | 5 ms брзина |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Q27T1 27"IPS ,2560x1440 ,75Hz,5ms,16:9,16.7m,350 cd/m2, 1300:1 50M:1,178/178 o,HDMI 1.4 x2 , DisplayPort 1.2 x1,Tilt 3.5/21.5 °,Swivel 0 °,FreeSync,Low blue light

тип на производ Монитори
Бренд AOC
панел IPS
време на одзив [ms] 5 ms
звучници Не
видлив агол 178° (H) / 178° (V)
светлина [cd/m2] 350 cd/m2
Максимална резолуција 2560 x 1440
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!