text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo P27q 27" WLED мониторIDEK000034468
Цена
20.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

Lenovo P27q 27" WLED IPS (2560x1440)/ HDMI, DP, mDP, DP-out/ 1000:1/ 4ms/ 178/178/ 250cd/m2/ Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand