text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo T2224d 21.5" WLED мониторIDEK000034430
Цена
7.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Lenovo T2224d 21.5" WLED (1920 X 1080)/ VGA/ DP/ 3000:1/ 178/178/ 250cd/m2