text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo X24 23,8" WLED мониторIDEK000034466
Цена
11.099  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

Lenovo X24 23,8" WLED IPS (1920 X 1080)/ HDMI, DP/ 1000:1/ 7ms/ 178/178/ 250cd/m2