text.skipToContent text.skipToNavigation
Philips 24" 246E9QDSB/00 , Full HD with Ultra Wide color мониторIDEK000226580
Цена
6.890  ден
246E9QDSB/00 lcd monitor with ultra Wide-Color , 24“, IPS 16:9, 1920x1080@75Hz, 250 cd/m2, 20.000.000:1, 178 °, 178 °, 4ms,16.7M Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,HDMI, TCO 6.0, Boja crna/sivo, Postolje tilt, EnergyStar 7.0, EPEAT Silver, RoHS, Lo

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.04.2020

246E9QDSB/00 lcd monitor with ultra Wide-Color , 24“, IPS 16:9, 1920x1080@75Hz, 250 cd/m2, 20.000.000:1, 178 °, 178 °, 4ms,16.7M Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,HDMI, TCO 6.0, Boja crna/sivo, Postolje tilt, EnergyStar 7.0, EPEAT Silver, RoHS, Lo