text.skipToContent text.skipToNavigation
7 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Philips 32M1C5200W/00 Gaming - curved - 32" (31.5" viewable) - 1920 x 1080 Full HD монитор
Philips 32M1C5200W/00 Gaming - curved - 32" (31.5" viewable) - 1920 x 1080 Full HD монитор

14.350 ден

32M1C5200W/00 Full HD гејмерски монитор


Овој гејмерски монитор на Philips е дизајниран за игра со највисок интензитет. Технологијата за синхронизација, ултра б...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Philips 24E1N5300HE/00 IPS DP HDMI HAS tilt pivot монитор
Philips 24E1N5300HE/00 IPS DP HDMI HAS tilt pivot монитор

11.250 ден

24E1N5300HE/00, 23.8, 16:9, IPS панел, 1920x1080, 300 cd/m2, контраст 1000:1, 178°, 178°, 4 ms, DP, HDMI, USB 3.2 ye Blacks, Flaakt Држачот може да се прилагоди во висина, свртување, навалување, бр...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Xiaomi Mi 1C 23.8'' Монитор
Xiaomi Mi 1C 23.8'' Монитор

10.899 ден

 • Бренд: Xiaomi
 • Тип на производ: Монитор
 • Големина на екран: 23.8 "
 • Максимална резолуција: 1920 x 1080
 • Намена на мониторот: Office

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Xiaomi Mi Desktop 27" Монитор
Xiaomi Mi Desktop 27" Монитор

13.499 ден

 • Бренд: Xiaomi
 • Тип на производ: Монитор
 • Големина на екран: 27 "
 • Максимална резолуција: 1920 x 1080
 • Намена на мониторот: Office

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 24" 24B2XHM2 , 1920x1080, 4ms,HDMI, 75Hz монитор
AOC 24" 24B2XHM2 , 1920x1080, 4ms,HDMI, 75Hz монитор

6.950 ден

 • Бренд: AOC
 • Тип на производ: Монитор
 • Големина на екран: 24 "
 • Максимална резолуција: 1920 x 1080
 • Намена на мониторот: Office

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 27" U27P2 , IPS, UHD 3840x2160, 60Hz, 1ms, ,HDMIx4, звучници, монитор
AOC 27" U27P2 , IPS, UHD 3840x2160, 60Hz, 1ms, ,HDMIx4, звучници, монитор

15.490 ден

 • Бренд: AOC
 • Тип на производ: Монитор
 • Големина на екран: 27 "
 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Намена на мониторот: Office

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 32" CQ32G2SE/BK VA 1ms 165Hz 2xHDMI/DP, монитор
AOC 32" CQ32G2SE/BK VA 1ms 165Hz 2xHDMI/DP, монитор

17.950 ден

 • Бренд: AOC
 • Тип на производ: Монитор
 • Големина на екран: 32 "
 • Максимална резолуција: 2560 x 1440
 • Намена на мониторот: Gaming

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023