text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Essential 4Y50R20864 Wireless compact Mouse Small sizeID EK000530136

Lenovo Essential 4Y50R20864 Wireless compact Mouse Small sizeID: EK000530136

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
999 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Безжичен глушец Модел: 4X30M56887 Боја: Црна Поврзување: Безжично (нано USB) 1 х AA батерија  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Компактниот безжичен глушец Lenovo Essential, дизајниран имајќи ја предвид вашата погодност. Лесно е да се направи повеќе кога не треба да губите време отплеткувајќи неуредни кабли или барајќи нови батерии во канцеларијата. Неговата компактна големина го прави совршен придружник без оглед на приликата. Вметнете го во вашиот џеб, ранец или торба за лаптоп, и спремни сте да одите.
Врвни карактеристики
Компактен и пренослив дизајн
Оптички сензор со резолуција од 1000 DPI
1 AA батерија за употреба до 12 месеци (може да варира во зависност од употребата)
Повеќе информации
Техничка поддршка
Технички спецификации
Поддржан оперативен систем Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Минимална работна температура 0 Целзиусови степени (32 степени Фаренхајти)
Тип на пакет Кафеава кутија
Хардверски барања Поддржан компјутер со USB-порта
Одобрувања на агенцијата ANATEL, ANRT, CAK, CB, CE, CERT, CITC, CITRA, CONATEL, cTUVus, ETA, FCC, IC, ICASA, ICT, IDA, IFETEL, MIC, MTC, NCC, NTC, SDoC, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TRC, TUV Mark, VCCI
Група за испорака Lenovo Essential Компактен безжичен глушец
Нано USB приемник
1 AA батерија
Постер за поставување и информации
Тежина на производот 50 g (0,11 lbs)
Висина 32 mm (1,26 инчи)
EAN 0192563496083
UPC 192563496083
Гарантен период 1 година
Максимална релативна влажност (%) 90%
Минимална релативна влажност (%) 10%
Максимална работна температура 50 степени Целзиусови (122 степени Фаренхајти)
Длабочина 98 mm (3,86 инчи)
Должина 56 mm (2,20 инчи)
Боја Црна
Специјални карактеристики на дизајнот Амбидекстрен дизајн
Животот на копче Лев/десен клик - до 8 милиони кликнувања: кликнување на тркалото за лизгање - до 100.000 кликнувања
Број на копче 3 (лев клик, десен клик, скрол клик)
Тркало за лизгање (горе/долу)
Резолуција на глувчето 1000 DPI
Сензор за глушец Оптички сензор
Траење на батеријата до 12 месеци
Потребна енергија 1 AA батерија
Поврзување 2,4 GHz Безжично преку нано USB
Бренд Lenovo

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Глувче
Интерфејс Безжично
сензор Оптички
DPI 1000
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!