text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo ThinkPad Essential 4X30M56887 Wireless MouseID EK000530140

Lenovo ThinkPad Essential 4X30M56887 Wireless MouseID: EK000530140

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.099 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Безжичен глушец Заменски тонер за: 4X30M56887 Боја: Црна Поврзување: Безжично (нано USB) 1 х AA батерија  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Овој елегантен и стилски дизајн на глувчето со целосна големина нуди исклучителен квалитет во модерното безжично решение. Компактниот амбидекстрен глушец обезбедува одлична преносливост и совршена ергономија. Завршете ги задачите лесно со помош на прецизниот оптички сензор од 1200 DPI. Поврзете ги компатибилните уреди на Lenovo со само еден нано приемник.
Врвни карактеристики
Глувче со целосна големина за целодневна удобност
Приклучи и заборавај 2,4 GHz Безжична USB конекција
Оптички сензор и резолуција од 1200 DPI за непречено искуство со следење
Траење на батеријата до 12 месеци (може да варира во зависност од употребата)
Повеќе информации
Техничка поддршка
Технички спецификации
Поддржан оперативен систем Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11
Гарантен период 1 година
Одобрувања на агенцијата ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark
EAN 0190940968260
UPC 190940968260
Максимална релативна влажност (%) 95%
Минимална релативна влажност (%) 20%
Максимална работна температура 40 степени Целзиусови (104 степени Фаренхајти)
Минимална работна температура 0 Целзиусови степени (32 степени Фаренхајти)
Тип на пакет Кафеава кутија
Хардверски барања Поддржан компјутер со USB-порта
Групна испорака ThinkPad Essential безжичен глушец
Нано USB приемник
1 AA батерија
Постер за поставување и информации
Тежина на производот 60 g (0,13 lbs)
Висина 33 mm (1,30 инчи)
Длабочина 106 mm (4,17 инчи)
Должина 61 mm (2,40 инчи)
Боја Црна
Специјални карактеристики на дизајнот Амбидекстрен дизајн
Број на копче 3 (лев клик, десен клик, скрол клик)
Тркало за лизгање (горе/долу/лево/десно)
Резолуција на глувчето 1200 DPI
Сензор за глушец Оптички сензор
Траење на батеријата до 12 месеци
Потребна енергија 1 AA батерија
Поврзување 2,4 GHz Безжично преку нано USB
Бренд ThinkPad

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Глувче
Интерфејс Безжично
сензор Оптички
DPI 1200
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!