text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Essential 4Y50R20863 USB MouseID EK000530146

Lenovo Essential 4Y50R20863 USB MouseID: EK000530146

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
599 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Глушец Заменски тонер за: 4Y50R20863 Боја: Црна Должина на кабел: 1,8 m Гаранција: 1 година  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo Essential USB глушец е повеќе од вашиот основен глушец. Се одликува со лесно поврзување и репродукција со компјутери со USB-кабел. Ергономскиот дизајн со целосна големина обезбедува удобно држење за целодневна удобност. Оптичкиот сензор со висока резолуција од 1600 DPI гарантира дека непречено ќе се лизгате од прозорец до прозорец.
Врвни карактеристики
Глувче со целосна големина за подобро држење
Жична USB конекција
Висока резолуција од 1600 DPI
Амбидекстрен дизајн
Повеќе информации
Техничка поддршка
Технички спецификации
Поддржан оперативен систем Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Вид на гаранција CRU
EAN 0192330828895
UPC 192330828895
Гарантен период 1 година
Максимална релативна влажност (%) 90%
Минимална релативна влажност (%) 10%
Максимална работна температура 50 степени Целзиусови (122 степени Фаренхајти)
Минимална работна температура 0 Целзиусови степени (32 степени Фаренхајти)
Тип на пакет Кафеава кутија
Хардверски барања Поддржан компјутер со USB-порта
Агенцијата одобрува BSMI, CB, CE, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, Србија, TUV-GS, UL, VCCI
Група за испорака Lenovo биометриски USB глушец со отпечатоци од прсти
Постер за поставување и информации
Тежина на производот 70 g (0,15 lbs)
Висина 34 mm (1,34 инчи)
Длабочина 111 mm (4,38 инчи)
Должина 62 mm (2,45 инчи)
Боја Црна
Специјални карактеристики на дизајнот Амбидекстрен дизајн
Животот на копче Лев/десен клик - до 8 милиони кликнувања: кликнување на тркалото за лизгање - до 100.000 кликнувања
Број на копче 3 (лев клик, десен клик, скрол клик)
Тркало за лизгање (горе/долу)
Резолуција на глувчето 1600 DPI
Сензор за глушец Оптички сензор
Должина/тип на кабел 1,8 m
Поврзување Жичано преку USB
Бренд Lenovo

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Глувче
Интерфејс Жичано
сензор Оптички
DPI 1600
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!