text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MS KING бежично глувчеIDEK000036327
Цена
400  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

МС КИНГ - бежичан миш угодног ергономског облика. Идеалан за уред према дизајну који одмара длан, резолуција 1600 дпи, 6 типке која убрзавају рад и повеќавају продуктивност, УСБ пријемник са дометом 10м.