text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
DIGITUS ednet Моќен аеросолен спреј за чистење
DIGITUS ednet Моќен аеросолен спреј за чистење

299 ден

  • Бренд: Digitus
  • Тип на производ: Спреј за чистење
  • Лименка од 400 ml
  • Прилагодлив интензитет на прскање
  • 4 бари на 23 °C
  • Еколошки и без CFC

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023