text.skipToContent text.skipToNavigation

JBL T770NC BLK bluetooth слушалкиID EK000581977

JBL T770NC BLK bluetooth слушалкиID: EK000581977

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.999 ден

Фрекфенција:20 Hz - 20 kHz Bluetooth 5.3 Полнење на батерија:2h Батерија:70h Тип на батерија: Lithium-Ion (690 mAh/3,7 V) Сензитивност: 100dB  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Фрекфенција:20 Hz - 20 kHz
  • Bluetooth 5.3
  • Полнење на батерија:2h
  • Батерија:70h
  • Тип на батерија: Lithium-Ion (690 mAh/3,7 V)
  • Сензитивност: 100dB
  • JBL Pure Bass Sound
  • Multi-Point Connection
  • Микрофон
Тип на производ Периферија
Гаранција 1 год.
Бренд JBL
Тип на артикл Слушалки
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!