text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
5 пронајдени производи
MS DIAMOND црни bluetooth слушалки со микрофон
MS DIAMOND црни bluetooth слушалки со микрофон
820  ден
MS DIAMOND црни bluetooth слушалки со микрофон. Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz, Осетливост 110dB+-3 dB, домет до 10m, време на работа 8 часа. Контролери на слушалките, слот за SD Card до 32GB, должина на кабел за полнење 1.5m.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020

МС ОАСИС_2 ин-еар бијеле слушалице
МС ОАСИС_2 ин-еар бијеле слушалице
129  ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020

MS DIAMOND темно зелени bluetooth слушалки со микрофон
MS DIAMOND темно зелени bluetooth слушалки со микрофон
990  ден
МС ДИАМОНД - зелени блуетоотх слушалки совршени за слушање музика додека сте дома или у движење, за гледање филмови и играније игри. Спецификации: -блуетоотх верзија 2.0 -домет блуетоотх 10м - фрек...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020

MS Oasis-2 in-ear Црни слушалки
MS Oasis-2 in-ear Црни слушалки
150  ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020

ASUS ROG DELTA CORE слушалки
ASUS ROG DELTA CORE слушалки
5.830  ден
ROG DELTA CORE Upgraded comfort with ergonomic D-shaped ROG Hybrid ear cushions,3.5mm connector Audio/microphone combo,Uni-direcional microphone,Frequency Response  20 ~ 40000 Hz,3.5mm cable: 1.5M; 3.5mm audio/mic splitter cable: 1M, 90YH00Z1-B1UA00

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020