text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Essential Wired Keyboard and Mouse 4X30L79922 тастатура и глувчеID EK000530139

Lenovo Essential Wired Keyboard and Mouse 4X30L79922 тастатура и глувчеID: EK000530139

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.099 ден

Lenovo Essential Wired Combo ги одржува работите некомплицирани. Ова е издржливо тастатурата и глувчето се приклучуваат на која било USB порта со жична доверливост што можете да ја броите  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo Essential Wired Combo ги одржува работите некомплицирани. Ова е издржливо
тастатурата и глувчето се приклучуваат на која било USB порта со жична доверливост што можете да ја броите
на. Цврстата водоотпорна мембрана може да се справи со случајно излевање без ризик
изведба. Уживајте во пишувањето со тивки копчиња и нумеричка табла во а
модерен распоред за заштеда на простор. Ергономскиот глушец со целосна големина нуди удобност и
поддршка за целодневна употреба. Зголемете ја вашата продуктивност додека непречено завршувате
задачи со оптичкиот сензор со висока резолуција од 1000dpi.
Определување:
Доверливост на жицата: некомплицираната жична врска е приклучување и играње
Цврста: водоотпорната мембрана е доволно цврста за да се справи со случајно излевање
LED индикатори: Caps Lock и Num Lock LED индикатори
Карактеристики:
 Копчиња со низок профил, островски стил
 LED индикатори (Caps Lock, Num Lock)
 FN контроли за медиуми (зголемување на јачината на звукот, намалување на јачината на звукот, исклучување звук, репродукција/пауза, медиуми
Напред, медиум назад)
 Прилагодливи стапала
 1000 dpi оптички сензор со висока резолуција
 1 година гаранција

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Жичано
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!