text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse 4X30M39497 тастатура и глувчеID EK000530138

Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse 4X30M39497 тастатура и глувчеID: EK000530138

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.199 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура + глувче Модел: 4X30M39497 Поврзување со микро безжичен приемник Тивки копчиња Навалување под агол  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Оваа елегантна и стилска тастатура и глушец ја зголемуваат продуктивноста додека обезбедуваат
безжична погодност. Тенка тастатура од 2,5 зони има чувство на копче што реагира
и врвно искуство со пишување. Глувчето со стандардна големина го надополнува
тастатура во дизајн и функционалност.
Изгубете ги жиците: напредната безжична врска од 2,4 GHz обезбедува конзистентна,
сигурна поврзаност
2 во 1 Погодност: приклучете и репродуцирајте микро безжичен приемник лесно ги поврзува и двата
тастатура и глувче
Без погодување: LED индикаторите го покажуваат статусот на траење на батеријата
Карактеристики на тастатурата:
 Распоред на зона со целосна големина 2,5
 Копчиња со низок профил, островски стил
 Прилагодливи ногарки на навалување
 Дизајн отпорен на истурање
 128 битна AES заштита од шифрирање
 1 година траење на батеријата
Карактеристики на глувчето:
 Ефикасен ласерски сензор за прецизно следење
 Амбидекстоен дизајн со пет копчиња за удобност и на левата и на десната рака
 1200dpi
 1 година траење на батеријата

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Безжично
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!