text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Go Wireless Split Keyboard 4Y41C33782 тастатураID EK000530147

Lenovo Go Wireless Split Keyboard 4Y41C33782 тастатураID: EK000530147

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.990 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Безжична разделена тастатура Модел: 4Y41C33782 Потпирач за дланка од плута Тивки копчиња Навалување под агол  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Безжичната поделена тастатура Lenovo Go е револуција во удобноста на работното место дизајнирана да го намали оптоварувањето на вашите подлакти, раце и рамена. Извајана со користење на најновата ергономска техологија, тастатурата има вертикално затегнување што го намалува напрегањето и негативно навалување што гарантираат дека вашето држење е правилно усогласено во секое време за да можете да го одржувате фокусот и продуктивноста подолго време.
Вистинска ергономска одвојлива тастатура инспирирана од човекот; Агол од 13 степени за директно пишување, за удобен врат и раменици; Вертикално подесување од 11 степени за поприродно држење на пишување; негативен кревач за навалување од 4 степени за намалување на болката во зглобот; Тактилни и одговорни, клучеви со прекинувач; потпирач за дланка од плута, мека перница за намалување на напрегањето на зглобот на дланката

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Безжично
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!