text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Preferred Pro II 4Y40V27451 USB Keyboard (White) тастатураID EK000530144

Lenovo Preferred Pro II 4Y40V27451 USB Keyboard (White) тастатураID: EK000530144

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.599 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура Модел: 4Y40V27451 Распоред од 3 зони (full-sizе) Копчиња до 10 милиони кликања Прилагодлив наклон  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Традицијата на Lenovo за квалитетни уреди продолжува со Lenovo Preferred Pro II USB (white). Издржлива и сигурна, таа е совршен придружник на Think и Lenovo лаптопите и десктоп компјутерите. Тенкиот и модерен дизајн е надополнет со класичната бела боја за модерна алтернатива на обичните црни тастатури. Се одликува со full-size големина и 3 зони за подобра ергономија и искуство при пишувањето. Копчињата се прилагодени на прстите и траат до 10 милиони кликања во нормални услови.

Карактеристики:

  • Распоред поделен на 3 зони со full-size големина;
  • Издржлива и сигурна со живот на типките до 10 милиони кликања*;
  • Прилагодлив наклон;
  • Класична бела боја.
Тип на производ Периферија
Боја Бела
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Жичано
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!