text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Professional Wireless 4X30H56841 тастатураID EK000530135

Lenovo Professional Wireless 4X30H56841 тастатураID: EK000530135

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.699 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Безжична тастатура Модел: 4X30H56841 Поврзување со микро безжичен приемник Тивки копчиња Навалување под агол  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Професионалната безжична тастатура Lenovo нуди дизајн на тастатура со целосна големина со посветена нумеричка тастатура. Тенкиот модерен дизајн има клучеви кои реагираат и нуди врвно искуство при пишување. Наменските медиумски копчиња со еден допир ги ставаат на дофат контролите што најмногу ги користите. Лесно се поврзува со компатибилни уреди користејќи безжичен нано USB приемник. 2,4 GHz безжична нано USB конекција; Распоред на тастатура од 3 зони со целосна големина со посветена нумеричка тастатура; Медиумски контроли посветени со еден допир; Дизајн на тастатура со прилагодлив навалување и отпорен на истурање; Поддржува протокол за повеќекратно спарување за замена на USB dongle; Траење на батеријата до 24 месеци (може да варира во зависност од употребата)
Технички спецификации

Распоред на тастатура Распоред на 3 зони
Keycap Износот американски англиски
Боја Црна
Траење на батеријата до 24 месеци
Тип на поврзување 2,4 GHz Безжична преку нано USB
Тежина 700 g (1,54 lbs)
Топ копче Посветени мултимедијални копчиња
Хардверски барања Поддржан компјутер со USB-порта
Вид на гаранција Единица што може да се замени од клиент (CRU)
Потребна енергија 2 AA батерии
Тип на прекинувач Плунџер/Гумена купола
Бренд Lenovo
Барања за ОС Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Одобрувања на агенцијата ANATEL, BSMI, CB, CE, CITC, CNC, COFETEL, CTUVus, EAC, FCC, IC, ICASA, IDA, IFETEL, KCC, MIC, NCC, NTC, RCM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark, VCCI
Тип на пакет Кафеава кутија
Висина 20 mm (0,79 инчи)
Должина 164 mm (6,46 инчи)
Длабочина 450 mm (17,71 инчи)
Гарантен период 2 години
Максимална работна температура 40 степени Целзиусови (104 степени Фаренхајти)
Минимална работна температура 0 Целзиусови степени (32 степени Фаренхајти)
Максимална релативна влажност (%) 95%
Минимална релативна влажност (%) 20%
Стил на копчиња Низок профил, копчиња во островски стил
Група за испорака Професионална безжична тастатура Lenovo; Нано USB ресивер; 2 АА батерии; Постер за поставување и информации
Прилагодлив навалување Да
Висина (САД) 0,79 инчи
Ширина (САД) 6,46 инчи
Длабочина (САД) 17,71 инчи
Тежина (САД) 1,54 фунти
Висина 20 мм
Ширина 164 мм
Длабочина 450 мм
Тежина 0,7 кг
Мин. Работна влажност 20%
Максимална работна влажност 95%
Минимална работна температура 0C
Максимална работна температура 40C
Видови на гаранција Единица што може да се замени од клиентите
Гарантен период 1 година

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Безжично
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!