text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse 4X30H56829 тастатура и глувчеID EK000530137

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse 4X30H56829 тастатура и глувчеID: EK000530137

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.299 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура + глувче Модел: 4X30H56829 Поврзување со микро безжичен приемник Тивки копчиња Навалување под агол  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Оваа елегантна и стилска комбинација на тастатура и глушец со целосна големина нуди исклучителни
квалитет во модерно безжично решение. Тенка тастатура од 3 зони со тастатура за броеви
има тивки копчиња што реагираат и премиум искуство за пишување. Еден допир
посветените медиумски копчиња ги ставаат на дофат контролите што најмногу ги користите. На
ергономски глушец со целосна големина обезбедува удобност и поддршка за целодневна употреба.
Завршете ги задачите лесно користејќи го прецизниот ласерски сензор од 1600dpi и 4-насочниот
тркало за лизгање. Поврзете ги компатибилните уреди на Lenovo со само 1 нано ресивер.
Определување:
Изгубете ги жиците: сигурна безжична врска од 2,4 GHz со протокол за повеќекратно спарување
2 во 1 Погодност: приклучете и репродуцирајте микро безжичен приемник лесно ги поврзува и двата
тастатура и глувче
Без погодување: 2 години комерцијален век на батеријата со LED индикатори (може да се разликуваат врз основа
за навиките на корисниците.)
Карактеристики на тастатурата:
 3-зонски распоред со целосна големина
 Копчиња со низок профил, островски стил
 Медиумски контроли посветени со еден допир
 Прилагодливи ногарки на навалување
 Дизајн отпорен на истурање
 128 битна AES заштита од шифрирање
Карактеристики на глувчето:
 Ефикасен ласерски сензор за прецизно следење
 Амбидекстоен дизајн со пет копчиња за удобност и на левата и на десната рака
 Лизгање во 4 насоки низ табеларни пресметки и документи
 1600dpi

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Безжично
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!