text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo ThinkPad Professional II 4X30M86918 USB тастатураID EK000530145

Lenovo ThinkPad Professional II 4X30M86918 USB тастатураID: EK000530145

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.099 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура Модел: 4X30M86918 Тастатура за општа намена Компатибилна со: ThinkStation и ThinkPad Жична USB конекција  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Традицијата на ThinkPad и ThinkCentre за висококвалитетна тастатура продолжува со оваа USB тастатура за општа намена. Preferred Pro II USB тастатурата е многу слична на оние што се стандардни со десктоп системите ThinkCentre. Компатибилен е и со ThinkStation и ThinkPad тетратки системи и доковите со овозможен USB.

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Жичано
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!