text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo USB Numeric Keypad 4Y40R38905 Gen II тастатураID EK000530141

Lenovo USB Numeric Keypad 4Y40R38905 Gen II тастатураID: EK000530141

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.999 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура Модел: 4Y40R38905 Тастатура со бројки Додадени копчиња: Tab, Backspace, 00/IN Жична USB конекција  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Без разлика каков тип на професионалец сте, ќе ја цените ефикасноста и преносливоста на Lenovo USB Numeric Keypad Gen II. Ги има сите карактеристики на нашата класична тастатура, но со повеќе стилски и функционален дизајн. Едноставно приклучете го, почекајте неколку секунди и подготвени сте да одите.
Клучни детали
Вклучете и репродуцирајте жична USB конекција без драјвер за брзо поставување
Тастатура со целосна големина со 19 копчиња подготвена за секоја ваша команда
Лесно пишување без грешки со лед-осветлено, изолирано копче NumLock, лесно за корисникот
Посветени копчиња за продуктивност - Tab, Backspace, 00/IN ви овозможуваат да работите побрзо
Лесен и пренослив дизајн, совршен за канцеларија и патување
Family ID со Lenovo Essential тастатури

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Жичано
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!