text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo USB Smartcard Keyboard 4X30E51041 тастатураID EK000530142

Lenovo USB Smartcard Keyboard 4X30E51041 тастатураID: EK000530142

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.699 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Тастатура Модел: 4X30E51041 104 Тивки копчиња Должина на кабел: 2 m Три нивоа на навалување  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тастатурата за паметна картичка Lenovo USB има интегриран читач на паметни картички, прилагодлив навалување и кабел од два метри за зголемување на флексибилноста и удобноста. Тастатурата за паметна картичка Lenovo USB може да се користи за системи за идентификација, безбедни веб-апликации и за обезбедување на банкарски трансакции и најавувања. Цврста конструкција содржи 104 тивки клучеви, вклучително и два копчиња на Microsoft Windows. Оваа деловна црна тастатура е достапна на многу главни јазици. Читачите на паметни картички на Lenovo се идеални за обезбедување автентикација на корисникот за апликации како што се најавување на мрежата, е-влада, безбедна е-трговија и управување со здравствената заштита.

Ве молиме кликнете Lenovo Accessories Lookup за да побарате и купите додатоци.

Карактеристиките на Lenovo USB Smart Card Keyboard (4X30E50999) се:

Се одликува со распоред со целосна големина со 104 копчиња (вклучува клуч за Windows)
Поддржува Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Обезбедува онлајн трансакции користејќи дигитални потписи и сертификати
Нуди три нивоа на навалување на тастатурата
Вклучува означени кратенки на Windows за да помогне да се зголеми продуктивноста
Се одликува со USB конектор
Работи со сите паметни картички кои се во согласност со ISO 7816-1, 2, 3, 4 мемориски и микропроцесорски паметни картички (T=0, T=1)

Тип на производ Периферија
Боја Црна
Бренд Lenovo
Тип на артикл Тастатура
Намена на тастатурата Office
Интерфејс Жичано
механичка Не
Осветлена тастатура Не
Layout тастатура US
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!