text.skipToContent text.skipToNavigation
Logitech Wireless Touch K400,english layoutIDEK000038012
Цена
2.349  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Logitech Wireless Touch K400 безжична тастатура RF, USB, дополнителни копчиња за мултимедија, Боја црна, 920-007165.