text.skipToContent text.skipToNavigation

ByteZone TACTIC Gaming столицаID EK000412326

ByteZone TACTIC Gaming столицаID: EK000412326

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.155 ден

Цена
6.590 ден

ByteZone TACTIC Gaming столица Тежина: до 130 kg Пружина: Class 3 (100mm, SGS certified ) Број на тркалца: 5 Тежина: 16 kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gaming столот BYTEZONE TACTIC ќе ви овозможи релаксација и да може да седете со часови играјќи ја вашата омилена игра. Благодарение на одличниот ергономски дизајн, ви овозможува добра стабилност и правилно држење додека седите.

 

Материјал: полиамидни влакна и PU кожа
квалитетна пружина (класа 3)
повеќенаменски механизам за подесување за удобно седење
цврста база за стабилност
Број на тркалца: 5
Максимално оптеретување: 130 kg
Димензии: 68,5x73x113-123 cm
Тежина: 16kg

Тип на производ Периферија
Гаранција 1 год.
Боја Црна
Бренд ByteZone
Тип на артикл Gaming столица
Носивост на столица Do 130 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!