text.skipToContent text.skipToNavigation

Bytezone PRO, gaming масаID EK000569106

Bytezone PRO, gaming масаID: EK000569106

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
25.990 ден

Gaming desk Bytezone PRO, GT05 Bytezone PRO е многу повеќе од обична маса. PRO е маса за игри која ќе ве импресионира со својот модерен изглед и функционалност. PRO бирото ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 05.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gaming desk Bytezone PRO, GT05
Bytezone PRO е многу повеќе од обична маса. PRO е маса за игри која ќе ве импресионира со својот модерен изглед и функционалност. PRO бирото е дизајнирано со ергономија во преден план, што ќе придонесе за ваши подобри резултати додека работите или играте игри. За цела палета на удобност и практичност ќе се погрижат додатоците како што се организатор за кабли на задниот дел од масата, држач за слушалки и држач за вашиот омилен пијалок.

 

Карактеристики:
маса за игри
LED RGB осветлување
горниот слој на масата е покриен со материјал кој овозможува лесно чистење
Вклучено висококвалитетно глувче и тастатура
вклучен држач за чаши
приклучок за слушалки е поставен на дното на табелата
материјал: јаглерод / челик и ABS (пластика)
тежина: 18 кг
Црна боја

Димензии:
длабочина: 66 cm
ширина: 120 cm
висина: 76 cm
гаранција: 1 година

Тип на производ Периферија
Гаранција 1 год.
Боја Црна
Бренд ByteZone
Тип на артикл Gaming маса
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!