text.skipToContent text.skipToNavigation
Canon PFI102 BKIDEK000025175
Нашата најниска цена
4.520,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

ПФИ102 Блацк фор ИПФ5/600, 130мл
Тип на производ Тонер