text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
HP CLJ M183fw мултифункциски ласерски принтер
HP CLJ M183fw мултифункциски ласерски принтер
15.690 ден
  • HP CLJ M183fw мултифункциски ласерски принтер,
  • Капацитет од 16 стр/мин,
  • Месечен циклус 30.000стр,
  • Поврзување: USB 2.0, Wi-Fi,
  • Интерна меморија 256MB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.01.2021