text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН ИНК ЦАН Пиkcма Г1411IDEK000210912
Цена
6.687  ден
Цанон А4 ИнкЈет ЦИСС принтер, моно 8.8 ипм, цолор 5.0 ипм (ГИ490 Бк,Ц,М,И)

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.04.2020

Цанон А4 ИнкЈет ЦИСС принтер, моно 8.8 ипм, цолор 5.0 ипм (ГИ490 Бк,Ц,М,И)