text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МЛЈ ХП М404н В1А52#Б19IDEK000229052
Нашата најниска цена
15.234,00 ден
ПРН МЛЈ ХП М404дн В1А53А#Б19, 38 стр/мин, 6,3 с, 1200kc1200 дпи, 250 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6, 250 листова, Етхернет,УСБ 2.0 Хи-Спеед, Дуплеkc аутоматиц, Мјесечни циклус 4000 стр., Тонер ЦФ259А, ЦФ259KC, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

ПРН МЛЈ ХП М404дн В1А53А#Б19, 38 стр/мин, 6,3 с, 1200kc1200 дпи, 250 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6, 250 листова, Етхернет,УСБ 2.0 Хи-Спеед, Дуплеkc аутоматиц, Мјесечни циклус 4000 стр., Тонер ЦФ259А, ЦФ259KC, ХП ФастРес1200, ХП ПроРес1200, Ецономоде, 80.000